Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Shell på Gjemselund (Taisty)

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.11.2013
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Shell på Gjemselund (Taisty)
  • Beskrivelse: Søpla flyter på baksiden av Shell/taisty. De som jobber der hiver bare søpla ut på baksiden. Når det blåser så ligger det fullt på parkeringsplassen til Kiwibutikken. Hvor er det blitt av søppelkontaineren? Hva slags griser jobber der. Det er ikke vakkert og det lukter surt i varmen.
    Shell på Gjemselund (Taisty)
  • Svar: Hei! Beklager at du ikke har fått svar, men denne saken har dessverre ikke vært tilgjengelig for oss, før vi oppgraderte systemet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning Vi forstår problemet, og håper det har bedret seg. Dette er et privat anliggende, og ikke kommunens eiendom. Dersom forholdet rammes av forurensningsloven, vil kommunen kunne gi pålegg. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle