Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.06.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fasanveien
  • Beskrivelse: Trenger å skrape + gruse Fasanveien. Dette har blitt meldt tidligere, men ingen ting skjedd.Borettslaget har selv bekostete grusing for 2 år siden, også prøvd å leie inn traktor som har skrapet. Dette blir ikke bra veien har også blitt for høy i forhold til kummen. I tillegg ble det kjørt snø i voldsom hastighet under siste snøfall med fresen nede.Den stakkars grusen vi hadde ble da liggende på tak,verandaer og i hagen. Dette er blitt klaget på direkte til GIVAS. Vi burde sendt regning på alt arbeid vi hadde med å rydde hager etterpå + småskader i vinduer.Det minste vi kan forvente er at dere ordner veien.
    Fasanveien
  • Svar: Hei! Vegen vil bli befart, og dersom det er akutt fare for trafikksikkerheten, vil tiltak bli gjort. hvis ikke, må det kanskje vente. Når det gjelder klage på brøyting, og at grus ble frest på bygninger, må dette tas direkte med GIVAS. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle