Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Langelandsvei 20 og 22

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Langelandsvei 20 og 22
  • Beskrivelse: Fortauet på nordsiden av veien ble ødelagt av Rimfeldt Eiendom evt. deres underentreprenører under oppføring av boligkomplekset Øvrebyen Park for flere år siden. Fortaueet er speseiel dårlig og helsefarlig mht. evt. benbrudd for gående og syklende utenfor hus nr. 20. Det er kanskje en mulighet for at dette er utbyggers ansvar og ikke et offentlig ansvar, - det er iallefall et off. ansvar og se til at fortauet ikke er helsefarlig, - uansett hvem som må betale for arbeidet.
    Øvre Langelandsvei 20 og 22
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Noe er nå utbedret, men store deler av fortauet i dette området er ikke av en slik befatning vi ønsker. Det er planer om å ruste opp fortauet i dette området, men vi er usikre på når (statens vegvesen). Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle