Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersnoret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.06.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Vingersnoret
  • Beskrivelse: Drivved og beverdemninger hindrer passering fra Glomma via Vingersnoret over til Vingersjøen. Ønskes ryddet slik at man kan passere med båt.
    Vingersnoret
  • Svar: Hei! Vingersnoret ligger på privat grunn. Kommunen har ikke ansvar for rydding på privat grunn. Dersom kommunen hadde vært grunneier kunne det vært aktuelt. Vi har heller ikke ansvar for rydding av ferdselstier i annen utmark. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle