Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stærvn.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.06.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Stærvn.
  • Beskrivelse: Stærvn. Store hull i asfalten flere steder, veldig slitt i kantene. Det ble sopt i gata forbi Amundheimen barnehage her om dagen, men ikke i Stærvn. Denne blir ofte forsømt, det gjelder også snørydding som er meget mangelfull. Dype hjulspor på slutten av vinteren som nesten er umulig og komme ut av når man møter andre biler. Ber om at gaten blir sopt og hullene utbedret
    Stærvn.
  • Svar: Hei! GIVAS er informert om at dere opplever snøryddingen som mangelfull. Vegen vil bli forsøkt sopt i nær fremtid. Ellers registrerer vi at vegen dessverre ikke er i veldig god stand. Vi opplever likevel ikke at vegforholdene medfører noen akutt fare for trafikksikkerheten. Vi skal vurdere om vegen skal oppføres på lista over veger som bør asfalteres. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle