Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Djupdalsfaret 5

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.06.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Djupdalsfaret 5
  • Beskrivelse: Etter kabelgraving i fjor høst, er det fremdeles ikke asfaltert. Massen skylles bort i regnvær, og atkomsten til nr. 3 og 5 blir bortimot ufremkommelig. Vi har etterfylt med sand, men den skylles fort bort igjen. Nå er det igjen en stor grøft på tvers av veien.
    Djupdalsfaret 5
  • Svar: SVAR 2. Hei! Kongsvinger kommune har sendt purring til Eidsiva om å utbedre og sette i stand etter graving. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning _______________________________________ SVAR 1. Hei! Beklager at det har tatt lang tid, men det har vært behov for at massen skal sette seg før asfaltering. Men det har vel gått lang nok tid nå. Vi skal følge opp denne, men på grunn av kostnader, er mulig at det ikke blir asfaltert før vi har andre asfaltarbeider i området. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle