Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fiolbakken 24

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fiolbakken 24
  • Beskrivelse: Utenfor Fiolbakken 24 (kommunal vei) i Lia borettslag er det i ferd med å dukke opp en stor stein gjennom asfalten
    Fiolbakken 24
  • Svar: Hei! Dersom det medfører fare for trafikksikkerheten, vil den bli fjernet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle