Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

O.A. Hexumsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.05.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: O.A. Hexumsveg
  • Beskrivelse: Tett overvannskom etter regnskyll.
    O.A. Hexumsveg
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Forhåpentligvis er det utbedret. Overtid kan påregnes om du gjør det selv. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle