Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Soleiebakken 64

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2013
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Soleiebakken 64
  • Beskrivelse: Nederst i hagen i Soleiebakken 64, er det store mengder grus, etter vinterens snøbrøyting.
    Soleiebakken 64
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men henvendelsen er registrert på Park/Grønt, men sorterer under vegvedlikehold. Forhåpentligvis er forholdet utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk Forvaltning
Se 20 siste saker eller alle