Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen 23

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.06.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Holtvegen 23
  • Beskrivelse: Det er svært mange hull i vegen, store renner i vegen etter vinteren. Det er helt håpløst å skulle kjøre bil der.
    Holtvegen 23
  • Svar: Hei! Vi har hatt en oppgradering av denne tjenesten, og oppdager at din henvendelse ikke er besvart. Vi beklager dette! Vi skal befare vegen, og dersom det er fare for trafikksikkerheten, vil tiltak bli gjennomført. Er vegen bare ubehagelig å kjøre på, må det kanskje vente en stund til. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle