Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 85/87

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.04.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Storgata 85/87
  • Beskrivelse: I krysset Storgata/Øvre Langelandsvei var det i høst graving. Skiltene som sto i veirabattene ble da tatt ned og lagt til side. De står nå plassert bak infoskiltet for Festningen/øvrebyen. Hadde vært fint om de ble satt på plass igjen eller fjernet. Har også gått noen pærer i gatelysene i samme området.
    Storgata 85/87
  • Svar: Hei! Ansvaret for forholdene i vegrabatten, ligger hos Statens vegvesen, region øst. Ta kontakt med Statens vegvesen ved Brede Sillerud - Tlf. 99527920. Henvendelse vedr. gatelysene er videresent internt til vår man som har dette ansvaret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning.
Se 20 siste saker eller alle