Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajestien 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.04.2013
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Tajestien 7
  • Beskrivelse: Hei, min papir container er ikke blitt tømt, og dette skulle vært gjort på mandag. Alle naboens containere er blitt tømt, så hvorfor min ble glemt lurer jeg på.
    Tajestien 7
  • Svar: Hei! Beklager at det ikke ble hentet papir hos deg mandag denne uken, (uke 15) Har snakket med renovatør som nå vil tømme denne i dag!
Se 20 siste saker eller alle