Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Holtvegen mellom Glommeng. og Jernb.g.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Holtvegen mellom Glommeng. og Jernb.g.
  • Beskrivelse: Nå er Holtvn. mellom Glommengata og Jernbanegat likke ille som sist jeg tok opp dette med store hull i veibanen. Når dere får slike meldinger og dere legger noen gruskorn i hullene, vil dere ikke sjekke opp dette senere uten at vi skattebetalere må bemerke det igjen.
    Holtvegen mellom Glommeng. og Jernb.g.
  • Svar: Hei! Bestilling ble sendt GIVAS, og vi har fått tilbakemelding på at det er utført. Vi har ikke sett det formålstjenelig å bruke mye penger på dette, når det skal settes i bedre stand etter hvert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle