Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Toresheimveien/Langelandfaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Toresheimveien/Langelandfaret
  • Beskrivelse: Gangvegen mellom Toresheimveien og Langelandfaret er bare is. Folk går over vår eiendom pga. Farlig gangvegen. Det må strøs for å unngå beinbrudd og stygge fall.
    Toresheimveien/Langelandfaret
  • Svar: Hei! Vi beklager sein tilbakemelding, men før påske gjennomgikk vi alle innkomne saker, og prioriterte de som var verst. Dersom forholdene ikke er bedre, ønsker vi en tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle