Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

langerudberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: langerudberget
  • Beskrivelse: Svært glatt på nesten blank stålis på de kommunale vegene På vegene til borettslagene har det gjennomgående vært mye bedre grusing i vinter.
    langerudberget
  • Svar: Hei! Først takk for positiv tilbakemelding! Vi beklager sein svar, men før påske gjennomgikk vi alle innkomne saker, og prioriterte de som var verst. Dersom forholdene ikke er bedre, ønsker vi en tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle