Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eidemsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Eidemsgate
  • Beskrivelse: Fra Osloveien og opp mot sykehuset( Eidemsgt.) er det et nokså stort og dypt hull i hø. kjørebane. Farlig for biler å havne med hjulet opp dette hullet.
    Eidemsgate
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi har bestilt Givas til å se nærmere på dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle