Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skoleveien, Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skoleveien, Austmarka
  • Beskrivelse: Skoleveien fra toppen av Hagbakken ned mot brua over Sagåa er bare is. Veien videre mot skolen i Sagåveien og Bygningsgutua er også meget glatt og trenger strøing.
    Skoleveien, Austmarka
  • Svar: Hei! Vi beklager sein tilbakemelding, men før påske gjennomgikk vi alle innkomne saker, og prioriterte de som var verst. Dersom forholdene ikke er bedre, ønsker vi en tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle