Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: eventyrstien
  • Beskrivelse: strøgruskasse i enden av eventyrstien ved gjesteparkering er tom for grus
    eventyrstien
  • Svar: Hei! Vi har bestilt Givas til fylle strøkassen. Med vennlig hilsen Teklnisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle