Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solvegen mot Tråstadvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.04.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Solvegen mot Tråstadvegen
  • Beskrivelse: Veibanen opp bakken fra tråstadvegen er nå en eneste stor issvull. Den har svært dype hjulspor i isen. Det er svært vanskelig framkommelighet både for kjørende og gående.
    Solvegen mot Tråstadvegen
  • Svar: Hei! Vi beklager sein tilbakemelding, men før påske gjennomgikk vi alle innkomne saker, og prioritert de som var verst. Dersom forholdene ikke er bedre, ønsker vi en tilbakemelding på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle