Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fortau i Storgt.vis a vis gamle Pyramiden som er under ombygging.

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fortau i Storgt.vis a vis gamle Pyramiden som er under ombygging.
  • Beskrivelse: Fortauet er smalt og dårlig bøytet. Smeltevann renner over fortauet som skrår ut mot gata. Når smeltevannet fryser blir det en issvull som gjør at fotgjengere må bruke gata for å komme forbi. Det burde være på tide å åpne fortauet på østsiden. Det brukes nå bare som lagerplass for utbyggeren.
    Fortau i Storgt.vis a vis gamle Pyramiden som er under ombygging.
  • Svar: Hei! Vi har videresendt din henvendelse til statens vegvesen. Dersom du ønsker å følge opp saken, kan statens vegvesen ved Brede Sillerud kontaktes på tlf: 99527920. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle