Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr. Gundahls veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Dr. Gundahls veg
  • Beskrivelse: På tide å måke snø i sykehusbakken? Det kan se ut som om det er ukesvis siden sist. Daglig nestenulykker med biler som sklir ned/ikke kommer opp i de dype sporene.
    Dr. Gundahls veg
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse! Vegen ble vedlikehold natt til i dag. Håper ikke du er "reddforglatta" lenger. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle