Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bevervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bevervegen
  • Beskrivelse: Hei Parkeringsplassen nedenfor barnehagen brøytes/strøes aldri. Det hadde vært fint om dere fikk det inn i rutinene. Det er mange som bruker kunnskapsklyngen her på Rasta som gjerne skulle brukt plassen.
    Bevervegen
  • Svar: Hei! Dette er oprinnelig et område hvor det har stått en brakkerigg, og ikke en offentlig etablert p-plass. Den vil derfor ikke bli brøytet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle