Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 14.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vardåsvegen
  • Beskrivelse: Vi kan ikke se at det er ryddet snø på fortauet i Vardåsvegen, hvorfor har dere da skrevet at det er ordnet?
     Vardåsvegen
  • Svar: Hei! Det kan se ut som om snø fra Vardåsvegen har havnet på fortauet, samtidig som det bare ble ryddet en smal stripe på fortauet. GIVAS kommer i dag til å rydde full bredde med fres. Vi beklager at det ikke ble bra i første omgang. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle