Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.02.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vardåsvegen
  • Beskrivelse: Det er ikke ryddet snø på fortauene i Vardåsvegen. Dette gjør det håpløst å komme frem med barnevogn!
    Vardåsvegen
  • Svar: Hei! Beklager de vanskelige forholdene, men det er ordnet i dag. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle