Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glommengata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Glommengata
  • Beskrivelse: Stengt fortau ved bruenden. For å komme til sentrum (Fra Kurudsand), må man gå i veibanen grunnet stengt fortau. Går i og for seg greit hvis man går alene og kan gå på "stien" som er laget i snøen på fortauet, men med barnevogn, MÅ man gå ut i veibanen. Dette erfarte jeg en dag og det var med livet som innsats! Når åpnes fortauet?
    Glommengata
  • Svar: Hei! Saken er tatt opp med prosjektlederen, og forholdene vil bli løst så godt det lar seg gjøre. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle