Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulandsvei

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.07.2024
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Erling Maulandsvei
  • Beskrivelse: Etter at Sportshjørnet ble revet kjøres det mye fortere i roverudgata/eenvegen. Det bør ryddes busker og kratt i krysset slik at det blir bedre oversikt når man kommer fra Erling Maulandsvei og ut i roverudgata.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle