Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nygata

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.07.2024
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Nygata
  • Beskrivelse: Hei. I Nygata, ved krysset ned til Prestegårdsvegen, har vegetasjonen ved den gamle oresteboligen og naboeiendommen, blitt så stor, at biler ikke kommer forbi,uten å kjøre inn i buskene.Ny leier i krysset Prestegårdsvegen/Nygaard har lastebil og parkerer i veien, slik at det nesten ikke er plass å passere, h esken med bil og hvertfall ikke med gående.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle