Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storvænna

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 10.06.2024
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Storvænna
  • Beskrivelse: Stort hull midt i vegen. Dette er det meldt inn om tidligere også. Generelt meget dårlig standard på veg/asfalt i Bukkene Brusesveg/Bogeråsen.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle