Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blindvegen

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 08.06.2024
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blindvegen
  • Beskrivelse: Det er fortsatt ikke vært feiebil i gata og grusen fra vinteren ligger. Meldt fra om saken før
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle