Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norsrasta 1

  • Status: Venter på behandling
  • Registrert: 03.06.2024
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Norsrasta 1
  • Beskrivelse: Forvokst hekk som ødelegger sikt. Gangveien blir brukt av skolebarn. Tidsspørsmål før noe skjer.
  • Svar:
Se 20 siste saker eller alle