Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kløverbakken 9-15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2013
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Kløverbakken 9-15
  • Beskrivelse: Det har ikke blitt hentet søppel hos oss på 4 uker, dere skulle vært her 3 des og 17 des, dette er i lia brl, Kløverbakken 9-15. Håper dette kan ordnes så raskt som mulig, det er ikke noe hyggelig syn som møter oss når vi går ut av døra, overfylte søppelbokser.
    Kløverbakken 9-15
  • Svar: Hei! Ser at din henvendelse er ubesvart etter lang tid. Det er GIR som skal svare på denne henvendelsen, noe de ikke har gjort. Vi beklager dette, men det kan se ut som du må ta direkte kontakt med GIR. Glåmdal Interkommunale Renovasjonsselskap IKS Hærnesvegen 299, 2116 Sander Tlf. 62 96 01 80 Hjemmeside: www.gir.hm.no E-post: post@gir.hm.no Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle