Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Solvegen 12, 2213 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.12.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Solvegen 12, 2213 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Det er ikke brøytet i Solvegen. Nå når det er arbeid i gata og bare en kjørebane er det viktig at det brøytet, hvis ikke blir det ufremkommelig. Det er ikke holdbart og vi må bare håpe at det ikke er behov for at uttrykkningskjøretøy skal frem her.
    Solvegen 12, 2213 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Dette er nok dessverre en forglemmelse. Solvegen skal brøytes. Vi skal viderebringe beskjeden om at det ikke ble brøytet! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle