Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset Askelddveien/eventystien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.10.2013
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Krysset Askelddveien/eventystien
  • Beskrivelse: Det kommer opp vann fra midt i veien i eventyrstien. Dette renner nedover i eventyrstien og videre ned askeladveien. Her tror jeg det kommer til og bli en alvorlig issvull utover vinteren. Må være kjørt istykker noe rør som ligger i eventyrstien, vært myr tong transport her iforbindelse med bygging i eventyrstien.
    Krysset Askelddveien/eventystien
  • Svar: Hei, det ligger ingen vannledning der, så det må være noe annet.
Se 20 siste saker eller alle