Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset Parkvegen-Dr. Gundahls veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.12.2012
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Krysset Parkvegen-Dr. Gundahls veg
  • Beskrivelse: Ovenfor sjukehuset har det i snart ett år vært en stygg skade på det oppsatte rekkverket. Skaden er slik at rekkverket og deler av det er bøyd ganske langt innover fortauet. I tillegg til at det er stygt å se på, kan det også være en stygg hindring for de som beger seg på fortauet.
    Krysset Parkvegen-Dr. Gundahls veg
  • Svar: Hei! Vi beklager at det har stått slik i litt for lang tid, men dette skal dekkes over vegvedlikeholdet, og der er ikke resursene store nok til at vi får gjort alt vi ønsker. Men vi har nå bestilt deler, og beskyttelsesgjerdet vil bli reparert når dette ankommer Kongsvinger. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle