Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Byparken kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.12.2012
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Byparken kongsvinger
  • Beskrivelse: Det er vel kanskje på tide at Kongsvinger tar vare på grøntarealene allerede i byen - i stedet for å bygge nye? Ingen av lyktene i parken har pærer, det er forsøpling i parkene, ingen aktivitet der (utenom alkoholikere) og som en "lunge" mitt i byen, blir byparken aldri prioritert.
    Byparken kongsvinger
  • Svar: Dette er ordnet av grøntavdelingen ved KKE
Se 20 siste saker eller alle