Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røhneløkka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.11.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Røhneløkka
  • Beskrivelse: Vegen er nå så hullete, at den knapt nok er kjørbar. Husk at det er endel trafikk mot skytterbanen, idet Politiskolen til stadighet benytter banen. Kanskje fast dekke hadde vært beste løsning?
    Røhneløkka
  • Svar: Hei! Denne er satt på på ting vi skal utføre, og dersom den ikke er høvlet allerede, blir den det snart. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle