Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Høibyvegen ,2224 Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.11.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Høibyvegen ,2224 Austmarka
  • Beskrivelse: Hvorfor er det lov å kjøre ut og legge tømmerlunner inntil vegen. Det er som et gjørmehull. Det kjøres med lastbærer og skogsmaskiner i en hel uke nå. Midt i det bløteste tipspunktet på flere år. Skogeier burde reparere vegen. Snart umulig å kjøre med vanlig personbil. Hvorfor ikke vente til vinteren heretter(minusgrader).
    Høibyvegen ,2224 Austmarka
  • Svar: Hei! Vi er enige om at dette kunne vært bedre planlagt. Givas fikk i oppdrag å innføre aksellastrestriksjoner for å prøve å berge vegen. Hvilken skogeier er det som driver med tømmer? Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle