Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vollgt 17

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.12.2012
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: vollgt 17
  • Beskrivelse: he igjen.i kveld den 8.11 er det nesten ikke trykk på vannet igejn.dette har skjedd to kvelder på noen dagers mellomrom.hva er det som skjer?har jo ikke hatt dette problemet så ofte før
    vollgt 17
  • Svar: Hei igjen, det er byttet pumpe på skjæret, er i orden nå
Se 20 siste saker eller alle