Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

vollgt 17

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 24.11.2014
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: vollgt 17
  • Beskrivelse: hei har i det siste opplevd veldig ujevnhet i trykket på vannet.i går 5.11 og tidlig morgen i dag er det nesten umulig og dusje.er dette noe som kommer til og bli ordnet på?
    vollgt 17
  • Svar: Hei, dette skal vi se etter hva som gjør dette. Må ta unna noen vannlekkasjer først. Pumper ble stoppet pga av vannlekkasjer for å unngå tørrkjøring.
Se 20 siste saker eller alle