Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Høibyvegen 332 ,2224 Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.11.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Høibyvegen 332 ,2224 Austmarka
  • Beskrivelse: Speilglatt og trafikkfarlig Prøver å klikke på kartet, men får beskjed om "bare i Kongsvinger", så koordinater er feil????
    Høibyvegen 332 ,2224 Austmarka
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Det blei glatt på de fleste grusveiene, men vi rakk ikke over alle. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle