Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stasjonsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Hei. Stasjonsvegen på Roverud er nå meget dårlig, med masse hull og ujevnheter- den skriker etter en omgang med veghøvelen. Lurer på når neste "høvelrunde" er planlagt.
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei! Vi vurderer en vedlikeholdsrunde før vintersessongen starter. Vegen vil bli befart, og dersom vegen er er dårlig nok vil det bli satt i verk tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle