Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Røhneløkka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Røhneløkka
  • Beskrivelse: Det er så mye humper i veien at det nesten er umulig å kjøre der. Hovedproblemet er ikke mer enn en strekning på ca 15 meter. En veiskrape før vinteren hadde vært fint.
    Røhneløkka
  • Svar: Hei! Vegen vil bli befart og dersom nødvendig, vil den bli høvlet. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle