Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Orrevegen/Heggebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Orrevegen/Heggebærvegen
  • Beskrivelse: I avkjøringen (180 grader) inn på Heggebærvn begynner asfalten å gå i oppløsning Først er det blitt en skikkelig dump fra Orrevegen og videre må det være stein som ligger og bryter mot asfalten i selve svingen. Sikkert lurt å få gjort noe her før vinteren. Kjører mange tunge lastebiler/søppelbiler her til stadighet.
    Orrevegen/Heggebærvegen
  • Svar: Hei! Vi skal foreta en befaring. Takk for din henvendelse! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle