Kart over registrerte saker
Forklaring
- Venter på behandling
- Under behandling
- Saken er løst/avsluttet
Bukkene Bruses veg
- Status: Venter på behandling
- Registrert: 02.10.2023
- Kategori: Annet
- Adresse: Bukkene Bruses veg
- Beskrivelse: Melder med dette om et kumlokk som antagelig trenger ettersyn. Det smeller skikkelig i det når bussen kjører over det.Like ved innkjøringa til Trollvegen. Mvh. Audun Rusti Trollvegen 5 2212 Kongsvinger
- Svar: