Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Høibyvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.09.2012
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Høibyvegen
  • Beskrivelse: Det trengs å klippe gress og kvister som henger 1m ut i vegen. Vei ellers god.
    Høibyvegen
  • Svar: Hei! Vi driver med kantslått, men utstyret er per dd til reparasjon. Skoleveger o.l. har høyest prioritet, men dersom vi går tom for ressurser/penger, er det ikke sikkert Høibyvegen vil bli slått. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle