Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

djupdalsfaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 21.01.2013
  • Kategori: Annet
  • Adresse: djupdalsfaret
  • Beskrivelse: hvordan er det mulig at en eller to sjeler kan lydforurense en bydel fra morgen til kveld med å skyte (på) blink flere dager i strekk.
    djupdalsfaret
  • Svar: Hei! Har forståelse for ditt synspunkt, og skytebanens plassering er nok mindre hensiktsmessig i dag, enn den var da den ble etablert. Men dette er tillatt, og dermed lite vi får gjort noe med. Foreslår at du tar opp denne problematikken med kommunens sentrale myndighet, og sender et brev hvor du beskriver hvordan dette oppleves. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle