Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Løkkegata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.09.2012
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Løkkegata
  • Beskrivelse: På vegne av GØV: Det ønskes at de to store rognebærbuskene på hjørnet av Herdahlsparken beskjæres. De er store, og vokser seg nå inn i ledningene som går over.
    Løkkegata
  • Svar: Vi skal se på disse trærne om de kan beskjæres. Mvh Grøntavdelingen KKE
Se 20 siste saker eller alle