Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulandsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.10.2012
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Erling Maulandsvei
  • Beskrivelse: Fra innkjøringa og bortover Erling Maulandsvei vokser det store busker over gatelys ledningene.Dette medfører at lysene ikke lyser ned på veien og veien blir veldig mørk. Kommer det mye snø til vinteren vil tunge greiner henge over ledningene. Det vokser også veldig tett med kratt ut i veien og gjør visse kryss veldig trafikkfarlige.Det er i tillegg veldig mange gatelys som ikke fungerer. Håper dere kan ta tak i dette straks.
    Erling Maulandsvei
  • Svar: Hei! Det er foretatt kantklipp, men de større og tyngre trærne er bestilt borttatt via Eidsviva. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle