Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Maurberget 2218 Lundersøæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Maurberget 2218 Lundersøæter
  • Beskrivelse: Det trengs å saltes på vegen. Gjerne høvle først!!
    Maurberget 2218 Lundersøæter
  • Svar: Hei! Det er streik, og jeg får ikke svar på om Givas har vært der, eller om dette er noe som må vente. Kommer tilbake med svar når streiken er over. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle