Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sjøendledveien 2218 Lundersæter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2013
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sjøendledveien 2218 Lundersæter
  • Beskrivelse: Veien er ennå ikke blitt feiet for grus og sand etter vinteren. Nå begynner det å støve litt.
    Sjøendledveien 2218 Lundersæter
  • Svar: Utbedret! ______________________________________ Hei! Det er streik, og jeg får ikke svar på om Givas har vært der, eller om dette er noe som må vente. Kommer tilbake med svar når streiken er over. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle